Poradna

Sněhule ‚snoboot konečně i v česku

23. 10. 2013

Také jste si v dětství razili heslo “sněhule ne!”? Tento nechvalně známý typ bot u dětí skutečně není moc populární, ale co není, může být. S botami nizozemské značky ‘snoboot se budete v zimě cítit (jako) v kožíšku a přitom budete dělat parádu. Takže “sněhule jo!”.

 

Mladá módní značka obuvi ‘snoboot přišla v Nizozemí se svými botami na trh teprve v roce 2011. Nemají sice velké množství modelů, ale spoustě z nás prodejem designových módních sněhulí takzvaně vytrhla trn z paty. Tyto boty nabízí ve dvou řadách, vysokých a nízkých bot. U vysoké varianty, nazvané Mutant High, si určitě vyberete z deseti barev a vzorků, u nízké, Mutant Low vás čeká ještě o jednu možnost více. Aby to nebylo málo, v každé krabici najdete dva páry pestrobarevných tkaniček, takže můžete vesele kombinovat. Kdyby vás boty náhodou přetaly bavit, stačí pouze oddělat deseticentimetrovou vrchní část z umělého kožíšku a máte téměř boty nové.

 

Záměrem těchto originálních bot je zastavit vás v obchodě na první pohled a podlehnout neotřelým vzorům a stylu. Designer Rep Ringel, který za nápaditou obuví stojí se zaručuje za kvalitu použitých materiálů. Vnitřek boty je vystlán hebkým kožíškem, podrážka je vyšší, aby zabránila prochladnutí nohou. Na sněhu s nimi určitě neuklouznete díky hrubšímu vzorku. Bohužel u nás zatím můžete zastavovat pouze ruku na myši, protože v žádném kamenném obchodě vás neuhranou. Jediným českým prodejcem je SvetBot.cz, díky čemuž máte naprostou jistotu exkluzivity. Do České republiky totiž pro tuto sezonu dorazí pouze 56 párů. Cena je adekvátní této výjimečnosti – okolo 5000. V případě, že se na e-shopu zaregistrujete, cenu navíc razantně snížíte až na 4319 korun.

 

‘snoboot nám prostě přinesli ideální zimní obuv, která je pohodlná a přitom velice zajímavá. Takže dámy, pokud chcete být výjimečné – “No ordinary boot. No boot. ‘snoboot!”.

No Comments

    Leave a Reply