Rychlé novinky ze Světa Bot

Prvních 200 modelů pro sezónu podzim/zima 2017

31.7.2017 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Je sice ještě červenec, venku teploty nad 30 °C, ale my se již naplno připravujeme na sezónu podzim/zima 2017. V nabídce máme již více jak 200 modelů různých druhů podzimních a zimních bot včetně kozaček.
Navíc denně přibývají nové modely. Celkem postupně přidáme více jak 1 000 modelů od 20+ značek.

Denně nové boty

26.7.2017 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Každý den pro vás naskladňujeme nové modely bot z kolekce podzim/zima 2017. Dámské i pánské mnoha značek... Najdete je na odkazu https://www.svetbot.cz/sortiment.xhtml.

Aktualizovali jsme sekci "Poslední kusy"

24.7.2017 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

V sekci poslední kusy najdete skladem poslední páry obuvi, které jsou za exkluzivní ceny. Slevy až 67 % a k dispozici různé velikosti. Aktuálně více jak 130 modelů, ale rychle mizí...

Důrazné varování před podvodnými kopiemi našeho obchodu

16.1.2017 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Ani nám se to nevyhlo - dnes jsme byli upozorněni našimi zákazníky na fakt, že naše zboží se prodává jinde "A LEVNĚJI". Při prozkoumání jsme zjistili, že se ale jedná o podvod. Web se jménem "Zdejsoulvi.cz" kompletně překopírovat všechnu naši obuv, včetně textů a všech námi nafocených fotografií a nabízí stejnou obuv jako my se slevou. Web ale nemá žádného reálného provozovatele a boty vám určitě nepošle. Poštovné nabízí za 15 Kč, což už je samo o sobě pochybné, stejně jako že web neumí pracovat ani s diskritikou. Nakonec zjistíte, že musíte zadat platební kartu pro dokončení nákupu. A v tom bude asi ten háček - web očividně jen láká zákazníky na vidinu nižší ceny, avšak pouze ukradne číslo vaši platební karty a lze předpokládat, že ji dále zneužije. 

Své boty velmi pravděpodobně nedostanete a zbydou Vám jen oči pro pláč. O faktu, že prodejce obuv nemá svědčí i fakt, že nabízí obuv, kterou v ČR distribuuje výhradně naše společnost a tento obchod od nás danou obuv nemá. Znamená to, že se jedná o podvod. Mějte se tedy prosím na pozoru před záhadně výhodnými nabídkami a ověřujte si důvěryhodnost obchodu, kde nakupujete. 

Fakt, že se bude jednat o podvod umocňuje i skutečnost, že web je provozován na serverech v Rusku.

Rychlosti dodání jednotlivých dopravců

3.12.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Vážení zákazníci. Nyní před Vánoci je bohužel stav všech přepravních služeb velmi špatný. I přes to, že se přepravní společnosti na hlavní vánoční sezónu připravovaly, mají i tak +60 až +200 % zásilek za den a to ne proti běžnému provozu, ale proti loňským Vánocům, které sami o sobě byly hektické.

Mějte tedy prosím strpení. Většina zásilek není nyní doručován v intervalu D+1 (tzn. následující pracovní den), ale D+2 (tj. druhý pracovní den po převzetí).

Protože chceme našim zákazníkům udržet maximální servis, objednáváme pro naše zásilky u přepravní společnosti GLS nadstandardní službu "garance doručení do 24 hodin", která není vůbec levná (stojí kolem 20 % ceny zásilky), ale i tak v rámci komfortu našim zákazníkům tuto službu dáváme bezplatně. 

Věříme, že rychlost oceníte. U České pošty není tato garance možná a proto doporučujeme, chcete-li zboží opravdu rychle, abyste vybírali jako dopravu GLS. 

První sníh...

5.10.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Na českých horách padá první sníh a my pro vás máme botičky, které vás zahřejí, až zima přijde i do nížin a měst. Podívejte se na nabídku zimních bot!

Nová kolekce na podzim/zimu 2016 je tady

12.8.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Aktuálně pro vás naskladňujeme každým dnem nové modely na sezónu podzim/zima 2016. První modely na podzim 2016 značky Rieker jsou již k dispozici. Další budou brzy následovat.

Slevy na všechnu obuv

20.6.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Aktuálně jsme zlevnili všechny boty a to i ty z aktuální kolekce jaro/léto 2016. Slevy na boty značek Rieker, Tamaris, Bugatti a další jsou samozřejmostí! Neváhejte, dokud jsou...

Jaro je tady! Že jsme se zbláznili..? Ale ne...

13.1.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Venku konečně začíná mrznout a padá sníh. Ale co že to povídáme o jaru? Nebojte, nezbláznili jsme se! Od konce prosince nám již chodí jarní modely obuvi pro jaro/léto 2016. Postupně je zveřejňujeme na webu. Sledujte novinky!

Výprodeje zimní sezóny v plném proudu

4.1.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Je tu leden a už více jak týden probíhají výprodeje kolekce pro sezónu podzim/zima 2016/2016. Aktuálně všechny modely bot se slevou minimálně 20 %

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Jaké boty na jaro

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

německo historie obuvi Bugatti podměrné boty Obuv Rokoko jak pečovat o obuv Renesanční obuv péče o obuv slavnostní boty obuv pro ploché nohy Vývin dětské nohy sněhule Marieka Ratsma Lodičky Pasquale Fabrizio Desigual Pánská obuv Historie obuvnictví závislost na obuvi historie obouvání Cordwainers Technical College Caterpillar podměrná chodidla MERCEDES-BENZ FASHION WEEK malá noha Lodičky Obuv v novověku Fashion Twin Strap Tall Boots Extravagantní boty Boty Rokoko boty na podpatku Plesy Ženy a boty Colormatic Caterpillar Italy nemoci chodidel velká noha chůze na podpatcích jak chodit na podpatcích Pánská obuv tanecni vložky hřejivé Experimentální boty společenské boty Svazování nohou Čína Renu Renu chození naboso cvičení nohou spolupráce