Rychlé novinky ze Světa Bot

Důrazné varování před podvodnými kopiemi našeho obchodu

16.1.2017 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Ani nám se to nevyhlo - dnes jsme byli upozorněni našimi zákazníky na fakt, že naše zboží se prodává jinde "A LEVNĚJI". Při prozkoumání jsme zjistili, že se ale jedná o podvod. Web se jménem "Zdejsoulvi.cz" kompletně překopírovat všechnu naši obuv, včetně textů a všech námi nafocených fotografií a nabízí stejnou obuv jako my se slevou. Web ale nemá žádného reálného provozovatele a boty vám určitě nepošle. Poštovné nabízí za 15 Kč, což už je samo o sobě pochybné, stejně jako že web neumí pracovat ani s diskritikou. Nakonec zjistíte, že musíte zadat platební kartu pro dokončení nákupu. A v tom bude asi ten háček - web očividně jen láká zákazníky na vidinu nižší ceny, avšak pouze ukradne číslo vaši platební karty a lze předpokládat, že ji dále zneužije. 

Své boty velmi pravděpodobně nedostanete a zbydou Vám jen oči pro pláč. O faktu, že prodejce obuv nemá svědčí i fakt, že nabízí obuv, kterou v ČR distribuuje výhradně naše společnost a tento obchod od nás danou obuv nemá. Znamená to, že se jedná o podvod. Mějte se tedy prosím na pozoru před záhadně výhodnými nabídkami a ověřujte si důvěryhodnost obchodu, kde nakupujete. 

Fakt, že se bude jednat o podvod umocňuje i skutečnost, že web je provozován na serverech v Rusku.

Rychlosti dodání jednotlivých dopravců

3.12.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Vážení zákazníci. Nyní před Vánoci je bohužel stav všech přepravních služeb velmi špatný. I přes to, že se přepravní společnosti na hlavní vánoční sezónu připravovaly, mají i tak +60 až +200 % zásilek za den a to ne proti běžnému provozu, ale proti loňským Vánocům, které sami o sobě byly hektické.

Mějte tedy prosím strpení. Většina zásilek není nyní doručován v intervalu D+1 (tzn. následující pracovní den), ale D+2 (tj. druhý pracovní den po převzetí).

Protože chceme našim zákazníkům udržet maximální servis, objednáváme pro naše zásilky u přepravní společnosti GLS nadstandardní službu "garance doručení do 24 hodin", která není vůbec levná (stojí kolem 20 % ceny zásilky), ale i tak v rámci komfortu našim zákazníkům tuto službu dáváme bezplatně. 

Věříme, že rychlost oceníte. U České pošty není tato garance možná a proto doporučujeme, chcete-li zboží opravdu rychle, abyste vybírali jako dopravu GLS. 

První sníh...

5.10.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Na českých horách padá první sníh a my pro vás máme botičky, které vás zahřejí, až zima přijde i do nížin a měst. Podívejte se na nabídku zimních bot!

Nová kolekce na podzim/zimu 2016 je tady

12.8.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Aktuálně pro vás naskladňujeme každým dnem nové modely na sezónu podzim/zima 2016. První modely na podzim 2016 značky Rieker jsou již k dispozici. Další budou brzy následovat.

Slevy na všechnu obuv

20.6.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Aktuálně jsme zlevnili všechny boty a to i ty z aktuální kolekce jaro/léto 2016. Slevy na boty značek Rieker, Tamaris, Bugatti a další jsou samozřejmostí! Neváhejte, dokud jsou...

Jaro je tady! Že jsme se zbláznili..? Ale ne...

13.1.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Venku konečně začíná mrznout a padá sníh. Ale co že to povídáme o jaru? Nebojte, nezbláznili jsme se! Od konce prosince nám již chodí jarní modely obuvi pro jaro/léto 2016. Postupně je zveřejňujeme na webu. Sledujte novinky!

Výprodeje zimní sezóny v plném proudu

4.1.2016 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Je tu leden a už více jak týden probíhají výprodeje kolekce pro sezónu podzim/zima 2016/2016. Aktuálně všechny modely bot se slevou minimálně 20 %

Nové video - tentokrát na téma IMPREGNACE

3.12.2015 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Chcete vybrat tu správnou impregnaci a nezničit si díky ušetřeným 20 Kč nové boty za tisíce korun? Pak shlédněte naše video na http://www.svetbot.tv/jak-vybrat-spravnou-impregnaci/ a problémm se vyvarujete. Je to opravdu jednoduché!

Stovky modelů kozaček jen pro vás!

2.12.2015 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Zima se konečně hlásí o slovo a je nejvyšší čas pořídit nové kozačky. Stále máme na výběr z vice něž 200 modelů, ale ty nejlepší z nich velmi rychle mizí! 

Můžeme doporučit kozačky Rieker a kozačky Tamaris, tak neváheje.. Až pak může být pozdě!

Nakupte bez peněz hned, zaplaťte až v lednu po výplatě!

3.11.2015 | Jan Kalianko - Šéfredaktor

Od 2. listopadu nabízíme našim zákazníkům speciální akci - NAKUPTE HNED, ZAPLAŤTE AŽ V LEDNU PO VÝPLATĚ! Pokud si v košíku vyberete jako platební metodu KUPnajisto (odložená platba na splatnost), můžete boty zaplatit ne do 14 dnů, jak je běžné, ale až 20. ledna 2016! Můžete tak mít teplé boty ihned a platit až po Vánocích... Tak na co ještě čekáte!

Jaké boty na jaro

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

Manolo Blahnik závislost na nakupování obuvi plesova sezona nadměrná chodidla Caprice Největší sbírka bot Desigual Renesanční obuv Italy historie bot vysoké podpatky crocsy obuv šitá na míru Renesanční obuv Čína boty Marieka Ratsma Plesy obouvání wellingtonky Pasquale Fabrizio jak na podpatky Italy Fashion Twin Strap Tall Boots Jana Trendy letní obuvi Renzo Rosso Tamaris boty pravěk obuv bosá chůze obuv do společnosti Proč ženy nakupují boty Tamaris Boty pro děti protažení chodidel vady nohou sOliver plesova sezona zisky 2013 Pánská letní obuv historie obuvi Nejzajímavější boty nemoci nohou obuvnická škola vložky do obuvi Adidas Netradiční boty german company sOliver