Představujeme

Představujeme: značka Marco Tozzi

28. 7. 2012

Německá značka s italským designem

Marco Tozzi je “žhavá” značka na poli dámské obuvi. Filosofie značky je vyrábět krásné boty pro moderní ženy. I když se jedná o německou společnost, Marco Tozzi se zameřuje především na italský design.

Důraz na styl a nejnovější trendy

Marco Tozzi jsou jedny z nejvíce stylových a módních bot pro ženy na současném trhu. Designovány s těmi nejlepšími dostupnými materiály poskytují komfort opravdu zvláštní úrovně. Díky těmto vlastnostem se staly boty značky Marco Tozzi jedinou možnou volbou pro spoustu žen napříč světadílem. Obuv je dodávána s technologií absorpce nárazů a tím umožňuje komfortní chůzi bez bolavých nohou.

Komfort i módnost

Důležitým faktorem obuvi je její prodyšnost. Boty značky Marco Tozzi nechávají nohu dýchat, což je pro zdraví velmi prospěšné. Všechny řady této značky se mohou pyšnit právě touto vlastností. Z materiálů se používá nejčastěji kůže nebo imitace kůže, zhtovená pomocí nejmodernějích tecnologií, čímž je dosaženo vyjímečně vysokého standardu kvality.

Nejoblíbenější řady a modely

Mezi nejoblíbenější modely pak patří Fashion Twin Strap Tall Boots, Twin Buckle Shoes, Suedette Court Shoe, Stack Heel Platform, Cross over, Detail Court Shoe, Hidden Platform Shoes a Causal Shoe Pumps pro volný čas. Každá bota se řadí mezi elitu ve své třídě. Velký úspěch má například u žen model s názvem Suedette Court, který perfektně pasuje k úzkým džínům a topům.  Jejich vysoce elegantní vzhled a vysoká kvalita je dělají perfektním obutím pro volný čas i společenská setkání. Navíc nepatří k nejdražším.

 

No Comments

    Leave a Reply