Inzerce

Líbí se vám náš magazín a chtěli byste zde inzerovat? Pak nás neváhejte oslovit. Než to však uděláte, přečtěte si raději možnosti, které nabízíme.

 

Jak u nás můžete inzerovat?

Možnosti jsou velmi omezené, avšak určitě si z nich lze vybrat. Nabízíme standardně pouze publikaci (možno i s napsáním) reklamního článku. Ve výjimečných případech je možné pronajmout si i pozadí magazínu, ale to opravdu pouze ve velmi výjimečných případech.

Jakým způsobem u nás inzerovat nelze?

Na našem magazínu není možné zakoupit inzerci formou bannerů, mailingu nebo formou otravných vyskakovacích oken.

Jakou reklamu přijímáme a jakou ne?

Náš magazín má pevná pravidla a nikdy z nich nebudeme ustupovat. Je možné u nás prezentovat články na témata: obuvnické značky, nové druhy výrobků, kosmetika, zboží pro dámy, zboží pro pány apod. Předem však deklarujeme, že nikdy nebudeme přijímat reklamní články pro cizí e-shopy s obuví. Po předchozím schválení je možné publikovat články i na e-shopy, které jsou ovšem tématicky příbuzné - oblečení, šperky, parfémy, kosmetika, hodinky apod. 

Máte pochybnost, zda vaši reklamní zakázku přijmeme? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

Kontakt

Konzultace, cenové nabídky a objednávky reklamy:

Ing. Jan Kaliankokalianko@svetbot.cz - tel.: 725 333 313

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Jaké boty na jaro

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

historie obuvi boty na podpatku gumové boty a zdraví boty na podpatku vložky do obuvi crocs Starověká obuv skladování obuvi Největší sbírka obuvi boty obuv 20. století Skleněné boty Kothurny péče o obuv závislost na nákupu bot péče o chodidla Lodičky Barokní obuv cvičení nohou chodit bosí historie obouvání Sbírka bot chůze na podpatcích Boty Rokoko závislost na nákupu bot Nike obuv 90. léta Bugatti Sběratelka obuvi historie obouvání vysoké podpatky Dětské nohy Originální boty nová kolekce obuvi nadměrné boty Čínská tradice Obuv Středověk Svazování nohou Čína AstonMuller vysoké podpatky Caterpillar široká chodidla Trendy v obuvi nestandardní velikost bot Barokní obuv chůze na podpatcích pánská slavnostní obuv chůze v botách s podpatky ložky bavlněné historie obuvi