Inzerce

Líbí se vám náš magazín a chtěli byste zde inzerovat? Pak nás neváhejte oslovit. Než to však uděláte, přečtěte si raději možnosti, které nabízíme.

 

Jak u nás můžete inzerovat?

Možnosti jsou velmi omezené, avšak určitě si z nich lze vybrat. Nabízíme standardně pouze publikaci (možno i s napsáním) reklamního článku. Ve výjimečných případech je možné pronajmout si i pozadí magazínu, ale to opravdu pouze ve velmi výjimečných případech.

Jakým způsobem u nás inzerovat nelze?

Na našem magazínu není možné zakoupit inzerci formou bannerů, mailingu nebo formou otravných vyskakovacích oken.

Jakou reklamu přijímáme a jakou ne?

Náš magazín má pevná pravidla a nikdy z nich nebudeme ustupovat. Je možné u nás prezentovat články na témata: obuvnické značky, nové druhy výrobků, kosmetika, zboží pro dámy, zboží pro pány apod. Předem však deklarujeme, že nikdy nebudeme přijímat reklamní články pro cizí e-shopy s obuví. Po předchozím schválení je možné publikovat články i na e-shopy, které jsou ovšem tématicky příbuzné - oblečení, šperky, parfémy, kosmetika, hodinky apod. 

Máte pochybnost, zda vaši reklamní zakázku přijmeme? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

Kontakt

Konzultace, cenové nabídky a objednávky reklamy:

Ing. Jan Kaliankokalianko@svetbot.cz - tel.: 725 333 313

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Jaké boty na jaro

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

veletrh uskladnění obuvi obrat Adidas nestandardní obuv vložky s aktivním uhlím obuv 20. století vysoké podpatky obuv v pravěku chození naboso holínky Luxusní boty obuv Adidas adi drassler Cross over historie obuvi obuvnická škola Deformace chodidel Trendy v obuvi sezóna jaro/léto 2014 historie obouvání jak změkčit boty Starověká obuv Tamaris Wortmann procvičení chodidel Twin Buckle Shoes boty do společnosti Jehlové podpatky sOliver péče o obuv portugalsko HumanLeather styl boty Letní boty muži Chůze na boso historie obouvání historie obuvi dětské boty malá noha svazování chodidel Obuv Středověk ručně šitá obuv Dětské chodidlo Boty pro děti Střevíček pro Popelku velká noha úzká chodidla Netradiční boty