Inzerce

Líbí se vám náš magazín a chtěli byste zde inzerovat? Pak nás neváhejte oslovit. Než to však uděláte, přečtěte si raději možnosti, které nabízíme.

 

Jak u nás můžete inzerovat?

Možnosti jsou velmi omezené, avšak určitě si z nich lze vybrat. Nabízíme standardně pouze publikaci (možno i s napsáním) reklamního článku. Ve výjimečných případech je možné pronajmout si i pozadí magazínu, ale to opravdu pouze ve velmi výjimečných případech.

Jakým způsobem u nás inzerovat nelze?

Na našem magazínu není možné zakoupit inzerci formou bannerů, mailingu nebo formou otravných vyskakovacích oken.

Jakou reklamu přijímáme a jakou ne?

Náš magazín má pevná pravidla a nikdy z nich nebudeme ustupovat. Je možné u nás prezentovat články na témata: obuvnické značky, nové druhy výrobků, kosmetika, zboží pro dámy, zboží pro pány apod. Předem však deklarujeme, že nikdy nebudeme přijímat reklamní články pro cizí e-shopy s obuví. Po předchozím schválení je možné publikovat články i na e-shopy, které jsou ovšem tématicky příbuzné - oblečení, šperky, parfémy, kosmetika, hodinky apod. 

Máte pochybnost, zda vaši reklamní zakázku přijmeme? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

Kontakt

Konzultace, cenové nabídky a objednávky reklamy:

Ing. Jan Kaliankokalianko@svetbot.cz - tel.: 725 333 313

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

Fashion Twin Strap Tall Boots jak roztáhnout boty boty na podpatku skladování bot německo boty na podpatku a zdraví historie obouvání historie obuvi závislá na botách vady chodidel plesova sezona společenská obuv Tim Torsten Muller slavnostní obuv nákup dětské obuvi Vývin dětské nohy chodit bosí zdravotní rizika gumových bot Střevíček pro Popelku pohodlné lodičky boty na podpatku a zdraví protažení chodidel obuv vady nohou Pánská obuv návrhář malá noha novinky péče o obuv podměrná chodidla Hubatá obuv procvičení chodidel podměrná obuv Desigual nadměrné boty boty šité na míru boty šité na míru pohodlné boty na podpatku Největší sbírka bot Mokasíny Starověký Egypt Nejkurióznějí boty bosá chůze Boty pro děti holínky Jehlové podpatky Bugatti chůze na podpatcích Dětské chodidlo obuv 20. století