Inzerce

Líbí se vám náš magazín a chtěli byste zde inzerovat? Pak nás neváhejte oslovit. Než to však uděláte, přečtěte si raději možnosti, které nabízíme.

 

Jak u nás můžete inzerovat?

Možnosti jsou velmi omezené, avšak určitě si z nich lze vybrat. Nabízíme standardně pouze publikaci (možno i s napsáním) reklamního článku. Ve výjimečných případech je možné pronajmout si i pozadí magazínu, ale to opravdu pouze ve velmi výjimečných případech.

Jakým způsobem u nás inzerovat nelze?

Na našem magazínu není možné zakoupit inzerci formou bannerů, mailingu nebo formou otravných vyskakovacích oken.

Jakou reklamu přijímáme a jakou ne?

Náš magazín má pevná pravidla a nikdy z nich nebudeme ustupovat. Je možné u nás prezentovat články na témata: obuvnické značky, nové druhy výrobků, kosmetika, zboží pro dámy, zboží pro pány apod. Předem však deklarujeme, že nikdy nebudeme přijímat reklamní články pro cizí e-shopy s obuví. Po předchozím schválení je možné publikovat články i na e-shopy, které jsou ovšem tématicky příbuzné - oblečení, šperky, parfémy, kosmetika, hodinky apod. 

Máte pochybnost, zda vaši reklamní zakázku přijmeme? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

Kontakt

Konzultace, cenové nabídky a objednávky reklamy:

Ing. Jan Kaliankokalianko@svetbot.cz - tel.: 725 333 313

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Jaké boty na jaro

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

nová kolekce obuvi obuv 70. léta Luxusní boty historie obouvání německo jak nosit vysoké podpatky Lodičky Starověký Egypt Eject spolupráce historie obouvání nemoci nohou sezóna podzim/zima nadměrná obuv Deformace nohou péče o boty plochá chodidla koncern Adidas Kobi livi vysoké podpatky Driving Shoes Historie obuvnictví gumové boty Skleněné boty gumové boty a zdraví Barokní boty Luxusní boty závislá na botách historie obouvání Dětská nožní klenba boty šité na míru Mokasíny krabice od bot Pánská letní obuv Extravagantní boty vložky do obuvi cvičení nohou široká chodidla Mokasíny historie obuvi germany slavnostní boty boty přes zimu Obuv raný středověk Boty pro děti Twin Buckle Shoes Adidas obuv do společnosti adi drassler sněhule