Inzerce

Líbí se vám náš magazín a chtěli byste zde inzerovat? Pak nás neváhejte oslovit. Než to však uděláte, přečtěte si raději možnosti, které nabízíme.

 

Jak u nás můžete inzerovat?

Možnosti jsou velmi omezené, avšak určitě si z nich lze vybrat. Nabízíme standardně pouze publikaci (možno i s napsáním) reklamního článku. Ve výjimečných případech je možné pronajmout si i pozadí magazínu, ale to opravdu pouze ve velmi výjimečných případech.

Jakým způsobem u nás inzerovat nelze?

Na našem magazínu není možné zakoupit inzerci formou bannerů, mailingu nebo formou otravných vyskakovacích oken.

Jakou reklamu přijímáme a jakou ne?

Náš magazín má pevná pravidla a nikdy z nich nebudeme ustupovat. Je možné u nás prezentovat články na témata: obuvnické značky, nové druhy výrobků, kosmetika, zboží pro dámy, zboží pro pány apod. Předem však deklarujeme, že nikdy nebudeme přijímat reklamní články pro cizí e-shopy s obuví. Po předchozím schválení je možné publikovat články i na e-shopy, které jsou ovšem tématicky příbuzné - oblečení, šperky, parfémy, kosmetika, hodinky apod. 

Máte pochybnost, zda vaši reklamní zakázku přijmeme? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

Kontakt

Konzultace, cenové nabídky a objednávky reklamy:

Ing. Jan Kaliankokalianko@svetbot.cz - tel.: 725 333 313

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Jaké boty na jaro

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

Starověký Egypt podměrná chodidla nákup dětské obuvi péče o boty Netradiční boty historie bot výběr obuvi pro děti Lodičky Extravagantní boty Jimmy Choo Lidská kůže Obuv Středověk ručně šitá obuv nákup dětských bot Barokní boty Kothurny vysoké podpatky obuv 80. léta ošetření obuvi boty na ples Bugatti podměrné boty Luxusní boty boty přes zimu Nejšílenější boty léčba plochých nohou boty Jaro/léto 2014 obouvání Čína zisky 2013 péče o chodidla Rokoko Mokasíny Nožní klenba Zobáková obuv historie obouvání Trendy letní obuvi německo ručně šitá obuv boty na podpatku podměrná chodidla Boty pro nejmenší Luxusní boty jak na podpatky obuv šitá na míru Nožní klenba Obuv raný středověk výstava krabice od bot boty pravěk