Inzerce

Líbí se vám náš magazín a chtěli byste zde inzerovat? Pak nás neváhejte oslovit. Než to však uděláte, přečtěte si raději možnosti, které nabízíme.

 

Jak u nás můžete inzerovat?

Možnosti jsou velmi omezené, avšak určitě si z nich lze vybrat. Nabízíme standardně pouze publikaci (možno i s napsáním) reklamního článku. Ve výjimečných případech je možné pronajmout si i pozadí magazínu, ale to opravdu pouze ve velmi výjimečných případech.

Jakým způsobem u nás inzerovat nelze?

Na našem magazínu není možné zakoupit inzerci formou bannerů, mailingu nebo formou otravných vyskakovacích oken.

Jakou reklamu přijímáme a jakou ne?

Náš magazín má pevná pravidla a nikdy z nich nebudeme ustupovat. Je možné u nás prezentovat články na témata: obuvnické značky, nové druhy výrobků, kosmetika, zboží pro dámy, zboží pro pány apod. Předem však deklarujeme, že nikdy nebudeme přijímat reklamní články pro cizí e-shopy s obuví. Po předchozím schválení je možné publikovat články i na e-shopy, které jsou ovšem tématicky příbuzné - oblečení, šperky, parfémy, kosmetika, hodinky apod. 

Máte pochybnost, zda vaši reklamní zakázku přijmeme? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

Kontakt

Konzultace, cenové nabídky a objednávky reklamy:

Ing. Jan Kaliankokalianko@svetbot.cz - tel.: 725 333 313

Jaké boty na jaro

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

nákup dětských bot Johan Muller jehly Nike protažení chodidel Boty 20. století historie obuvi plesova sezona obuv 20. století novinky podpatky ošetření obuvi jak roztáhnout boty historie obouvání Sbírání obuvi boty podměrná chodidla nová kolekce obuvi léčba plochých nohou jak chodit na vysokých podpatcích Trendy letní obuvi Lodičky německo Sbírání obuvi Svazování nohou Čína módní přehlídka módní přehlídka Boty pro děti boty pravěk Bugatti obuv 80. léta závislost na nákupu bot Obuv raný středověk jak chodit na vysokých podpatcích zisky 2013 Starověká obuv Eject Desigual závislost na nakupování obuvi Boty z lidské kůže Ötzi ručně šitá obuv výběr lodiček boty v pravěku dětské botičky vady chodidel Experimentální boty Proč ženy nakupují boty Renesanční obuv dětské boty