VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO - jak na vlastní originální boty

Dnes pro vás máme video, které nadchne všechny slečny a dámy, které jsou kreativní a chtějí se odlišit od davu. Postačí obyčejnéí tenisky, trocha fantazie a co všechno z toho může vzniknout? Podívejte se na inspiraci jedné ze zahraničních blogerek! Líbí se vám takový nápad? Jdete do toho také? Nebojte se toho.

.. Komentujte, sdílejte, lajkujte... 

A pokud se inspirujete a vytvoříte soi vlastní, nebojte se nám poslat fotku. Do článku ji přidáme a váš výtvor uvidí celý svět!

 

Publikováno: 30.3.2015 | Autor: Jan Kalianko - Šéfredaktor

Jaké boty na jaro

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

novinky historie obuvi péče o obuv obuv v 19. století Chůze na boso Kothurny obuv Cordwainers Technical College Trendy letní obuvi muži design Tamaris tanecni Obuv Rokoko sOliver sezóna jaro/léto 2014 Sbírání bot svazování chodidel Trendy letní obuvi závislost na nakupování obuvi Lodičky léčba plochých chodidel tex membrána Dětské chodidlo zdravotní rizika gumových bot nemoci chodidel Jaro/léto 2014 Detail Court Shoe Historie obuvnictví podměrná obuv vady nohou Stack Heel Platform crocs Pánské mokasíny obuv do společnosti chůze na podpatcích Jana italy design Netradiční boty Obuv pro děti obrat Adidas boty Hidden Platform Shoes a Causal Shoe Pumps Imelda Marcos historie obuvi chodit bosí Bugatti Ženy a boty Pánská letní obuv Nejkurióznějí boty