VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO - jak na vlastní originální boty

Dnes pro vás máme video, které nadchne všechny slečny a dámy, které jsou kreativní a chtějí se odlišit od davu. Postačí obyčejnéí tenisky, trocha fantazie a co všechno z toho může vzniknout? Podívejte se na inspiraci jedné ze zahraničních blogerek! Líbí se vám takový nápad? Jdete do toho také? Nebojte se toho.

.. Komentujte, sdílejte, lajkujte... 

A pokud se inspirujete a vytvoříte soi vlastní, nebojte se nám poslat fotku. Do článku ji přidáme a váš výtvor uvidí celý svět!

 

Publikováno: 30.3.2015 | Autor: Jan Kalianko - Šéfredaktor

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

Diesel Sběratelka obuvi cvičení nohou Sběratelka bot Nike Boty středověk Obuv raný středověk plesova sezona vysoké podpatky snoboot nemoci nohou široká chodidla boty uskladnění obuvi cvičení nohou nemoci nohou Největší sbírka obuvi cviky pro chodidla péče o nohy Experimentální boty boty pravěk Trendy v obuvi úzká chodidla jak roztáhnout boty historie obouvání Renu Renu obuv 90. léta vysoké podpatky Colormatic nemoci nohou nákup dětských bot obuv styl Wortmann Čínská tradice Kobi livi White Bucks obuv 30. léta ošetření bot Čína historie obouvání Trendy letní obuvi muži Renzo Rosso pohodlné lodičky jak pečovat o obuv Mokasíny Historie obuvnictví historie obouvání Pánská obuv Antické Řecko