VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO - jak na vlastní originální boty

Dnes pro vás máme video, které nadchne všechny slečny a dámy, které jsou kreativní a chtějí se odlišit od davu. Postačí obyčejnéí tenisky, trocha fantazie a co všechno z toho může vzniknout? Podívejte se na inspiraci jedné ze zahraničních blogerek! Líbí se vám takový nápad? Jdete do toho také? Nebojte se toho.

.. Komentujte, sdílejte, lajkujte... 

A pokud se inspirujete a vytvoříte soi vlastní, nebojte se nám poslat fotku. Do článku ji přidáme a váš výtvor uvidí celý svět!

 

Publikováno: 30.3.2015 | Autor: Jan Kalianko - Šéfredaktor

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Jaké boty na jaro

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

Skleněné boty Plesy Boty pro nejmenší Čínská tradice obuv 20. století cviky pro chodidla Pánská obuv Proč ženy nakupují boty snoboot Jaro/léto 2014 Kuriozity crocsy nemoci nohou barefoot Deformace nohou Barokní obuv procvičení chodidel holínky velká noha Kobi livi módní přehlídka Historie obuvnictví Nejzajímavější boty boty na podpatku a zdraví Jaro/léto 2014 ploché nohy italy design Nejkurióznějí boty sněhule Kuriozity Zobáková obuv Caterpillar germany Diesel Dětské nohy boty přes zimu Boat shoes Dětská obuv Svazování nohou Čína Luxusní boty boty Sbírka bot děti naboso Netradiční boty portugalsko Pánské mokasíny Adidas Netradiční boty plochá chodidla obuv na míru