VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO - jak na vlastní originální boty

Dnes pro vás máme video, které nadchne všechny slečny a dámy, které jsou kreativní a chtějí se odlišit od davu. Postačí obyčejnéí tenisky, trocha fantazie a co všechno z toho může vzniknout? Podívejte se na inspiraci jedné ze zahraničních blogerek! Líbí se vám takový nápad? Jdete do toho také? Nebojte se toho.

.. Komentujte, sdílejte, lajkujte... 

A pokud se inspirujete a vytvoříte soi vlastní, nebojte se nám poslat fotku. Do článku ji přidáme a váš výtvor uvidí celý svět!

 

Publikováno: 30.3.2015 | Autor: Jan Kalianko - Šéfredaktor

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Jaké boty na jaro

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

boty na podpatku obuv 70. léta Největší sbírka bot kožní nemoci nohou ložky bavlněné styl čištění obuvi styl historie obuvi výběr lodiček Období baroka Vývin dětské nohy nadměrná chodidla podměrná chodidla koncern Adidas Ženy a boty obuv 20. století skladování obuvi Starověký Egypt historie bot nemoci nohou sezóna jaro/léto 2014 ošetření bot Trendy letní obuvi muži spolupráce Johan Muller Diesel výběr pohodlných lodiček Obuv v renesanci Hubatá obuv Obuv v renesanci závislá na botách vysoké podpatky Boty z lidské kůže Twin Buckle Shoes ošetření obuvi Obuv raný středověk vysoké podpatky závislost na botách koncern Adidas Adidas Obuv pro děti pánská slavnostní obuv Driving Shoes Ženy a boty Letní obuv Starověký Egypt holínky skladování obuvi skladování obuvi