VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO - jak na vlastní originální boty

Dnes pro vás máme video, které nadchne všechny slečny a dámy, které jsou kreativní a chtějí se odlišit od davu. Postačí obyčejnéí tenisky, trocha fantazie a co všechno z toho může vzniknout? Podívejte se na inspiraci jedné ze zahraničních blogerek! Líbí se vám takový nápad? Jdete do toho také? Nebojte se toho.

.. Komentujte, sdílejte, lajkujte... 

A pokud se inspirujete a vytvoříte soi vlastní, nebojte se nám poslat fotku. Do článku ji přidáme a váš výtvor uvidí celý svět!

 

Publikováno: 30.3.2015 | Autor: Jan Kalianko - Šéfredaktor

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Jaké boty na jaro

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

Letní boty muži boty obuv 50. léta italy design Jimmy Choo Couture krabice od bot slavnostní obuv historie obuvi boty přes zimu nemoci chodidel Deformace chodidel boty na podpatku německo Svazování nohou Čína Obuv Rokoko nestandardní velikost bot Renu Renu historie bot vložky plstěné italy design boty do společnosti procvičení chodidel Obuv pro děti vady chodidel Obuv Gotika sněhule nákup dětské obuvi Dětská nožní klenba Marco Tozzi Stack Heel Platform chození naboso obuv šitá na míru Jana Zobáková obuv pohodlné boty na podpatku pohodlné lodičky nestandardní obuv Driving Shoes jak chodit na vysokých podpatcích Luxusní boty léčba plochých chodidel boty na vysokém podpatku Sběratelka bot Kabo luxusní Tamaris Tim Torsten Muller podměrná chodidla Driving Shoes boty na podpatku