VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO: Skvělý návod, jak udělat své boty originálními!

VIDEO - jak na vlastní originální boty

Dnes pro vás máme video, které nadchne všechny slečny a dámy, které jsou kreativní a chtějí se odlišit od davu. Postačí obyčejnéí tenisky, trocha fantazie a co všechno z toho může vzniknout? Podívejte se na inspiraci jedné ze zahraničních blogerek! Líbí se vám takový nápad? Jdete do toho také? Nebojte se toho.

.. Komentujte, sdílejte, lajkujte... 

A pokud se inspirujete a vytvoříte soi vlastní, nebojte se nám poslat fotku. Do článku ji přidáme a váš výtvor uvidí celý svět!

 

Publikováno: 30.3.2015 | Autor: Jan Kalianko - Šéfredaktor

Jaké boty na jaro

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Proč si zakoupit obuv s TEX membránou, a kde ji seženete

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

historie obuvi jak změkčit boty péče o obuv tex membrána Trendy v obuvi Historie obuvnictví nošení podpatků Vogue Renesanční obuv návrhář Fashion Twin Strap Tall Boots Desigual Proč ženy milují boty Pánská letní obuv návrhář nestandardní obuv novinky Období baroka společenské boty dámská slavnostní obuv historie bot Antické Řecko chůze na podpatcích Suedette Court Shoe ručně šité boty obuv šitá na míru Extravagantní boty nadměrná chodidla Jana Deformace nohou impregnace obuvi krabice od bot Svazování nohou Čína psí dečky Desigual boty na vysokém podpatku Obuv ve Starověku skladování bot procvičení chodidel péče o nohy Colormatic boty chůze v botách s podpatky boty 19. století Cross over vysoké podpatky historie obuvi Nožní klenba Mokasíny vysoké podpatky