Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Fenoménem dnešní doby je nosit upnuté kozačky, do kterých jsou vsunuty džíny. Někteří se chytají za hlavu a označují tento styl za módní peklo, jiní pochvalně pokyvují a tuto módu oceňují.

  Není možné říci, který styl nošení je dobrý nebo špatný, ale je možné ukázat si kozačky, které se pro tento způsob nošení hodí. Zaměřme se na vzhled obuvi. Pokud chcete nosit kozačky, do kterých vsunete úzké kalhoty, měla byste je vybírat se vší obezřetností. Barva by měla ladit s oblečením, které zvolíte. Také střih kozaček by měl pasovat ke kalhotám, ke kterým je budete nosit. Do kozaček by měl padnout střih kalhot slim, skinny či velice úzké nohavice. Nejvíce módní jsou ve spojení s těmito úzkými kalhotami dámské kozačky černé.

 

Jaké boty zvolit

Kvalita by měla být vidět při pohledu na dámské a dívčí kozačky. Precizní provedení doplňuje vhodně zvolené oblečení. Velké množství vysokých i nízkých kozaček dámských, není vyrobeno z kvalitní kůže, ale z umělého materiálu, bota odstává z lýtka, a nepůsobí pěkným dojmem. Nekvalitní obuv může celou Vaši módní kreaci svrhnout.

Boty nemusí být nutně upnuté, ale neměly by odstávat. Cílem designového a extravagantního vzhledu kozaček je vzbudit výstřednost. V tomto případě nemusí bota obepínat nohu, ovšem neopomeňte k ní zvolit vhodné oblečení. Ať s úzkou či širokou botou, stranou by měly jít zvonové nohavice, které nepůsobí módním dojmem, a do kozaček se nehodí. 

Z materiálů se doporučuje useň, semiš či obuv z nepromokavých materiálů do studených zimních dní. Snad každá žena kupuje kožené kozačky dámské jako svou srdcovou záležitost, a primárně ji považuje za ozdobu, proto si na výběru dejte skutečně záležet.

 

Jaro, léto, podzim, zima

V zimních obdobích jsou typické zimní dámské kozačky s kožíškem a zateplené, které nepromoknou, a u kterých nebude podkluzovat podrážka. Na podzim se hodí zvolit elegantní obuv, která je na vysokém podpatku, a podtrhuje celou postavu. Stejně tak na jaře, kdy začíná opadávat sníh a vysvítat sluníčko, mohou být kozačky ideální obuví, která zkrášlí Vaši postavu a vyzdvihne upnuté džíny. V létě jsou in dámské letní děrované kozačky, které se nosí zejména k sukni, ale můžete je obléci i k džínovým kraťasům.


Publikováno: 26.1.2015 | Autor: Tereza Krček

Jaké boty na jaro

PŘEDSTAVUJEME: ZNAČKA TAMARIS

Módní historie za posledních 100 let ve 2 minutách!

Džíny v kvalitních kožených kozačkách jsou stále IN

Veletrh GDS Düsseldorf červenec 2014

Štítky

bosá chůze kožní nemoci nohou historie obouvání nadměrná chodidla Trendy v obuvi Manolo Blahnik zisky 2013 Obuv pro děti čištění obuvi obuv šitá na míru Marco Tozzi německo obuv v 19. století White Bucks Sběratelka obuvi Antické Řecko Bugatti úzká chodidla vložky s aktivním uhlím Letní obuv pro muže Zobáková obuv slavnostní boty boty na míru Black Gold Line Kabo historie obouvání Marieka Ratsma Adidas boty Rokoko tanecni obuv 20. století uskladnění bot Pánská letní obuv historie obuvi ošetření bot Boty středověk obuv na ples Proč ženy milují boty obuv v pravěku Sbírání obuvi Hubatá obuv Antický Řím výběr obuvi pro děti Dětské nohy obuv v pravěku Trendy v obuvi historie obouvání zdravotní rizika vložky do obuvi